دبستان سعدی گناباد
حداقل ارج نهادن معلم با ماست . اما اجـــــــــــر دادن معلم با خداست
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 خرداد 1394 توسط آموزگار پایه ی چهارم ابتدایی آموزشگاه اخوت شهرستان گناباد

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز خود به بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان به منظور استیضاح وزیر آموزش و پرورش پرداخت.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز خود به بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان به منظور استیضاح وزیر آموزش و پرورش پرداخت.

جبار کوچکی‌نژاد با بیان این مطلب به ایسنا، گفت:‌ با توجه به این که بیش از 60 نفر از نمایندگان درخواست خود مبنی بر استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده‌اند امروز کمیسیون به این موضوع رسیدگی کرد اما از آن‌جایی که پیش از این با وزیر آموزش و پرورش جلساتی برگزار شده اما نمایندگان قانع نشده‌اند به احتمال زیاد روز سه‌شنبه درخواست خود را به هیات رییس مجلس برای اعلام وصول تقدیم شود.

نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس هم‌چنین اظهار کرد: وزیر علوم به همراه معاون فرهنگی این وزارتخانه و نیز رییس دانشگاه آزاد در مورد مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها در جلسه این کمیسیون حضور داشتند.

وی افزود: کتابی با عنوان راهکارهای فرهنگی توسط وزارت علوم به چاپ رسیده و در میان تعدادی از دانشگاه‌ها نیز توزیع شده است که نه تنها ماهیت فرهنگی ندارد بلکه ضدفرهنگی است و به نیروهای ارزشی و حتی نظام توهین کرده است. به همین منظور مقرر شد دو کمیسیون در این زمینه تصمیم لازم را اتخاذ کنند.


قالب وبلاگ


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات